Líbí se vám muži v PK?

Ano
35% (26 hlasů)
Ne
50% (37 hlasů)
Je mi to jedno
15% (11 hlasů)
Celkem hlasů: 74

Komentáře

Re: Líbí se vám muži v PK?

Jednoznačné NE. Líbí se mi na ženách jako takových. Pokud by je měl mít muž, tak jedině tak jako já - tedy transvestita. Převlékám se za ženu rád a vždy musím mít sukni a silonky, proto to dělám. Můj fetiš se od toho odvíjí, takže si dávám záležet, abych byl vždy hezká a upravená žena s oholenými nohy, nalakovanými nehty a kompletně nalíčená s parukou. Jenom tak se umím představit v silonkách. Jako muž je to divné, takové neúplné mi to připadá. To samé platí i o druzích, muži v silonkách mě nepřitahují. Pouze jako TV.

Re: Líbí se vám muži v PK?

Aj muži majú pekné nohy a je len dobré, keď sú vystavené na obdiv. Samozrejme, treba to vedieť, ako na to. Punčochy na mužoch sú sexy hlavne, keď majú krásne tvarované dlhé nohy.

Re: Líbí se vám muži v PK?

Mně ano, líbí se mi. Pochopitelně záleží mi na vzhledu a úpravě zevnějšku a tak. Vím, že je to neobvyklé, ale mám slabost pro punčoškáře Laughing out loud

Re: Líbí se vám muži v PK?

Ahoj, mně se líbí taky a to jsem kluk a *víceméně* hetero Wink ..... občas je lecjakej *správným způsobem* zženštilej chlap takovej víc něžnej a někdy dokonce i více "ženskej", než opravdová ženuška Tongue ( nic proti nim ale nemám Love )

Re: Líbí se vám muži v PK?

Neumím si představit, co by se mi na tom mělo líbit...Muž se mi bude líbit v perfektně padnoucím obleku, v uniformě, nebo v čistém, sportovně laděném oblečení.

Pánové. NEJSEM tu za účelem seznamování, ani vycházek na kafe, nebo na cokoli jiného. Tak to prosím respektujte. Děkuji Vám.

Re: Líbí se vám muži v PK?

souhlas, muž by měl vypadat jako muž a ne jak ženská

Re: Líbí se vám muži v PK?

Je mi jedno, jestli je někdo nosí, ale když vidím nasoukaného chlapa v PK, tak to skutečně není moc vzrušující pohled. Takže rozhodně nee!