Rozhovor s MT

Poslední cca 2 týdny jste měli možnost se zeptat Marii Triskele na to, co vás o ní zajímá. Vybrali jsme několik z vašich dotazů a přidali i pár vlastních...
Na úvod mi prosím dovolte několik osobních dotazů. Jste skutečně žena? Na internetu se mnoho lidí za ženy pouze vydává a dokáží se velmi dobře maskovat...
Ano, jsem skutečně žena!
A co vaše osobní míry: kolik měříte a vážíte? A jsme na Punčošce, takže se musím zeptat i na velikost nožky?
Měřím 168cm a aktuálně vážím 52kg. Velikost nohy mám 39 nebo 6 UK.
Vím, že je to poněkud neslušné, ale prozradíte kolik je vám let?
Je mi 27 let. Jsem narozena ve znamení ryb.
Ve svém profilu uvádíte v kolonce povolání junior manager, ovšem město, kde bychom vás mohli potkat, vyplněno nemáte. Odkud tedy jste?
Pochazím z Moravskoslezského kraje, žiji v Praze, ale aktuálně se, kvůli zaměstnání pohybuji velmi často na Moravě a na Slovensku.
Registrovaná jste u nás celkem krátce, co vás k nám přivedlo?
Motorem mého zájmu byl kladný vztah k footfetish sexuálním praktikám. Touha zviditelnit se, upozornit na sebe, být součástí komunity lidí se stejnými nebo podobnými touhami. Dnes je pro mě Punčoška již srdcovou záležitostí.
Uživatel Alal: Moc se mi líbíš, jsi opravdu překrásná. Celou dobu mi však vrtá hlavou zásadní otázka - proč tohle všechno vlastně děláš? Musí tě to stát spoustu času. Je to čistě z tvého pocitu uspokojení při vědomí, že tě tolik lidí obdivuje anebo za tím jsou jiné cíle?
Původním cílem bylo najít osobu - ženu nebo muže, která by byla ochotna a schopna splnit mi všechny mé sexuální touhy a fantazie. Dnes, kdy je zástup fanoušků, nejen těch z České a Slovenské republiky, opravdu dlouhý jsou mé cíle smělejší. V současné době je mým nejaktuálnějším cílem dokončení mých oficiálních webových stránek. Zde je již prostor také pro určitý přivýdělek, každopádně s největší pravděpodobností půjde jen o pokrytí výdajů na realizaci současných a připravovaných projektů. Tím se plynule dostáváme k vrcholu, kterým by měla být nejdříve ČR/SR footfetish párty a posléze snad také párty mezinárodní - samozřejmě s Marii Triskele jako hlavní hvězdou, uvidíme zda se to povede. Držte mi palce!
Jste spíše submisivní nebo dominantní? A co se vám konkrétně líbí?
V pracovním prostředí a v sexu jsem jednoznačně dominantní. Mám ráda muže v podřízené roli, muže sloužícího jen jako prostředek k mému uspokojení... Ve vztahu však toužím po muži, který bude tou pravou hlavou rodiny.
Jak se vám líbí muži v punčocháčích?
Poprvé jsem muže v punčocháčích viděla až zde na Punčošce. Zprvu to pro mě bylo šokující a zvláštní. Dnes to již vnímám jinak, s větším pochopením, přesto nemohu říci, že by to pro mě bylo nějak extra vzrušující - raději je nosím sama. Jiná věc je použití punčošek jako prostředku ke spoutání muže, jako roubík, posměšně přes hlavu apod. - to se mi líbí.
Uživatel Spiderweb2: Ahoj, rád bych se zeptal jaký je postoj žen k mužům, kteří mají zálibu právě ve FF. Konkrétně by mě zajímalo, jak k tomu ženy, které nejsou zas tak moc obeznámené s tímto druhem sexu, přistupují. Moc by mě zajímal tvůj postoj, předtím, než si se začala zajímat o FF a objektivní, celkový postoj většiny žen k těmto zálibám.
Těžko mohu dát jednoznačnou a vždy platnou odpověď vzhledem k individualitám a preferencím každé ženy. Má záliba ve FF prameni již z doby kdy jsem byla dítko školou povinné. V současnosti jsou mé touhy spojeny s dominancí nad muži. Můj postoj je tedy jednoznačný - chceš mé nožky, dobře, ale budeš poslouchat a plnit rozkazy!
Uživatel Spiderweb2: Jak by sis s tím poradila, kdyby se tvému partnerovi nelíbila(nebo by jí ještě neznal) nějaká sexuální touha.
Promluvila bych si s ním o tom. Domnívám se, že pro zdravý vztah je důležité otevřeně o sexu mluvit. Pokud by se mu mé touhy nelíbily, snažila bych se najít kompromis, nějak mu to zpříjemnit, motivovat jej, postupovat po malých kručcích. Pokud otázku vztáhneme na FF, začala bych např. masáží, společná vana a dráždění nožkama, celá řada poloh při kterých se dají nožky bezostyšně pusinkovat v rámci předehry, další možností je hraní rolí, apod.
Jaké jsou vaše oblíbené silonky?
Nejraději nosím punčochové kalhoty v tělové či černé barvě, tenči - max. 15 DEN, bez vzoru případně jen decentní či s tenkou linkou.
A prozradíte jaké nosíte ráda boty?
Jednoznačně s podpatkem 10 a více cm. Preferuji spíše uzavřené lodičky, nebráním se žadné barvě ani materiálu.
A jsme u poslední otázky. Uživatel prostej: Zkus prosím podrobně popsat svou najtajnější erotickou fantazii, kterou by jsi chtěla zažít.A to opravdu velmi podrobně, včetně pocitů při tom.
Ráda bych někdy zažila sex se dvěma muži. Překvapující pro Vás možná bude, že teď nemám na mysli žádnou divočinu či dominanci z mé strany, ale spíše něžné milování. Takže takový ten "vanilkový sex". Spousta dotyků, polibku, pořádná předehra, svíčky, víno, erotická hudba, masážní olej, společná koupel, lehká bondage... Mohli by to být muži, které vůbec neznám. Tajemní cizinci, mocní, silní.. Neznámý dům, přepychový, ale účelově chladný. Chtěla bych pociťovat něhu a zároveň strach z neznámého!
Moc děkujeme za rozhovor a upřímné odpovědi. Držíme palce při plnění všech vašich snů a těšíme se na další vaší počiny u nás na Punčošce.

Komentáře

Re: Rozhovor s MT

No uznejte mí kluboví přátelé, není to bomba? Hezká Lady, co rozumí našim touhám? A ta poslední odpověď, kde naše sličná Miss tak hezky odtajňuje svou fantazii, z toho skoro mrazí... jak překrásná je kombinace strachu a něhy, tepla a zimy, ohně a vody..., a jak šťastni jsou muži, jsou-li na světě takové ženy... nothing is impossible. Přeji příjemný den.
Váš oddaný
Lord David Welldone

Lord David Welldone

65% se líbí (z 14 hlasů)

Re: Rozhovor s MT

Ahoj vsichni.....vse fajn akorat me mrzi ze se jiz nekolik hodin nemohu s nikym spojit a popovidat,to me mrzi Honza

57% se líbí (z 166 hlasů)

Re: Rozhovor s MT

Držíme tedy palečky mladé slečně plné elánu & plánů ve svém počínání... myslím si, že rozhodně
přínosný rozhovor do Punčošek, tak jak by mělo býti... Klobouček & i já se přidávám do možného
davu, aby Tě Tvé touhy na vrchol Tvého počínání dovedly... Hmm... hlavně zdravíčko & plnou kopu
nejenom silonek, ale i dobré nálady.... Maria T. .o)

57% se líbí (z 349 hlasů)

Re: Rozhovor s MT

Neviem ako vy ale ja mám z dotyčnej pocit že je to lesbička. Som si istý na 90 percent

56% se líbí (z 329 hlasů)

Re: Rozhovor s MT

Ocenil/a bych spíše více možností jak získat její punčošky.

60% se líbí (z 356 hlasů)

Re: Rozhovor s MT

trochu kratší ale jinak zajímaví rozhovor Smile

62% se líbí (z 350 hlasů)

Re: Rozhovor s MT

Ahoj, tak nějak jsem tušil tvojí odpověd na mou první otázku, rozhovor byl sice kratšího charakteru ale vcelku zajímavý Smile Moc děkuji adminům/redaktorům a samozřejmě Marii za tento rozhovor a že zrovna mé otázky byly položeny a zodpovězeny.

59% se líbí (z 381 hlasů)

Re: Rozhovor s MT

Hmm, pekná fantázia.

60% se líbí (z 376 hlasů)