FF očima Lady Maria

Maria Triskele! Pokud patříte mezi milovníky bosých chodidel, nožek ve vysokých podpatcích či voňavých punčoch pak si toto jméno dobře zapamatujte! O této nové foot fetiš hvězdě se toho napsalo již mnoho, ale my Vám přinášíme rozhovor, který určitě nenechá žádného z Vás klidným! Troufám si říci, že FF se právě pohnul z místa a my vstupujeme do jeho nové éry!
1) Otázka: Dobrý den Mária. Jak Vás můžeme oslovovat domino nebo paní?
Odpověď: Na oslovení domina velmi rychle zapomeňte! Rozhodně se nechci nechat zaškatulkovat mezi další stovky či tisíce těchto dam. Zvolila jsem si oslovení Lady což ukazuje na dámu z vyšších společenských kruhů, ale pozor! Nejde o povyšování se! Podstatou je spojení FF praktik s uměním, hudbou, chováním, úctou, specifickým dress codem apod.
2) Otázka: To zní zajímavě! O Vás je známo, že neuznáváte zařazení FF mezi BDSM praktiky je to tak?
Odpověď: Ano! Podívejme se na zkratku BDSM blíže!
Bondage a Disciplína!
Pojem disciplína znamená vědomé podřízení vlastní vůle vůli vyšší! Přestože v mé Akademii budou platit určitá pravidla, podstatné je dosažení společného cíle! Já proto preferuji dosáhnout cíle vůlí společnou! Bondage vnímám jako jisté zpestření FF, ale rozhodně není prioritou či dokonce nutností.
Dominance a Submise!
Já tato slova nahrazuji slovem úcta! Zásadní rozdíl je v tom, že podřízenost vyjadřují i některá společensky žijící zvířata, úcta je však vztah čistě lidský! Úctu chápeme jako trvalý vztah, ocenění druhého. Projevuje se dobrovolným sebeomezením v jednání vůči druhému, zejména ohleduplností a podporou.
Sadismus a Masochismus!
V souvislosti s BDSM mluvíme zejména o fetišistickém či pseudopedagogickém sadismu, ale v mém FF světě nic takového prostě nenajdete! Důtky, biče, rákosky, psychická či tělesná bolest, tresty poslušnost, disciplína, podřízenost, drezůra či svérázná výchova nic takového ve svém repertoáru nemám! Sexuální potěšení při způsobování bolesti jinému nebo sexuální potěšení, při kterém je jedinec bolestí vzrušen zásadně odmítám!
3) Otázka: Souhlasím! Byl jsem přítomen při všech Vašich dosavadních natáčeních a dokonce také při focení do Foot Worship kolekce. Nikdy nebylo z Vaší strany použito jakékoliv násilí, nikdy jsem nezaznamenal žádnou bolest či ponížení protějšku. Žádné biče, důtky či jakékoliv jiné pomůcky. Lehké svazování bylo vždy pouze fiktivní. A dokonce ani žádná nahota! Přesto bylo ve videích cítit trochu té dominance a submitivity nemyslíte?
Odpověď: Samozřejmě! Nemůžete dosáhnout změny pokud byste čerpal pouze z teorie. Musíte znát přímé reakce diváků a účastníků! Nelze přijít s moderním přístupem když si nezkusíte (alespoň fiktivně) jak se to dělalo doteď! Poznala jsem, že mnoho mužů a žen preferujících FF praktiky vůbec netouží být subíky!
4) Otázka: Znamená to tedy, že se k Vám nemohou přihlásit submisivní lidé?
Odpověď: Samozřejmě, že mohou! Úcta, kterou mi projeví může být jejich nitrem chápána jako cosi submisivního, ale nemohou ode mě očekávat tresty ve formě tělesné či duševní bolesti. Správně jste ve své otázce zmínil slovo lidé! A já doplňuji, jde o FF praktiky, které staví na vzájemné úctě!
5) Otázka: Proč jste se do toho vůbec pustila?
Odpověď: Ve světě FF mi chyběl někdo kdo by nad tím alespoň trochu zapřemýšlel. Člověk, který by byl kreativní, inovoval, posunul FF praktiky někam dál, přišel s vlastní filozofii. Omlouvám se, ale dnes mi FF připadá jen jako stále dokola se opakující čichání, olizování či cucání chodidel, podpatků nebo punčoch!
6) Otázka: Co tedy doporučujete pro Foot Fetish?
Odpověď: Masáže ať provádějí vyškolené masérky, BDSM patří zkušeným dominám a foot fetiš nechť pozvednou Foot Fetish Lady! Ženy, které tento fetiš milují, užívají si jej a neustále pracují na jeho inovaci!
7) Otázka: Uvědomujete si, že tento pohled může rozbouřit vody a vyvolat mstu například některých domin?
Odpověď: Mstu? Myslíte tím, že se snažím posunout FF někam dál? Jde o nejrozšířenější fetiš na světě tak ať se mu věnují lidé kteří k němu mají skutečný vztah! Foot Fetiš si to zaslouží!
8 ) Otázka: Omlouvám se, ale ještě jednou se musím vrátit k tomu proč se tak distancujete od BDSM když i Váš pseudonym nese tuto stopu – proč právě Maria Triskele?
Odpověď: Pozor! Zásadně odmítám tvrzení, že triskelion rovná se BDSM !! Symbol Triskelionu se objevoval již v raných kulturách a od té doby jeho podobu převzala celá řada uskupení, organizací apod. Nalézt jej můžeme například na sicilské vlajce, ale také jako symbol ministerstva dopravy USA. Tento symbol má skutečně hlubokou minulost! Triskelion a jeho tři výběžky „nohy“ mohou být a byly interpretovány různě v závislosti na době, regionu, kultuře apod.
9) Otázka: Dobře! Jak tedy vnímáte tento symbol Vy?!
Odpověď: Ve vztahu k životu vnímám triskelion jako tok života, směr, pokrok jako symbol pro minulost, přítomnost a budoucnost. Pokud se budeme bavit o FF. Pak FF vidím jako střed triskelionu ze kterého vycházejí tři nohy : první označuje vše co souvisí s bosými chodidly (např. špinavé nohy) druhá vše co se na nohy obléká (např. punčochy) a třetí vše co se na nožky obouvá (např. podpatky).
10) Otázka: To zní fantasticky! Jaký je tedy Váš cíl?
Jak jinak hlavní cíle mám tři! Někteří vědci se domnívají, že obliba FF souvisí s reakcí na zvyšující se výskyt pohlavně přenosných chorob. Takto zvýšený zájem o FF byl zaznamenán ve 12 stol. v Evropě v době epidemie kapavky stejně jako v 16 stol. a 19 stol. v Evropě v období epidemie syfilidy. Také epidemie AIDS znamená exponenciální nárůst zajmu o FF. Ať jsou tyto domněnky správné či nikoliv mým prvním cílem je touto cestou znovu upozornit na nebezpečí pohlavních chorob!
FF je mezi lidmi stále ještě mnohdy vnímán jako Tabu! Někomu se líbí ženská ňadra jinému zadek tak proč je vášeň v ženských chodidlech, punčochách či podpatcích stále ještě společností nepochopena? Dosáhnout alespoň malé změny k lepšímu to je můj cíl číslo dvě!
A trojka! Snaha o vytvoření licencovaných Maria Triskele´s FF klubů! Klubů s vlastní filosofií, pravidly, specifickými interiéry a vybavením! Klubů, které poskytnou nejen placené olizovaní nohou, ale budou mít duši a milovníci nohou se v nich budou cítit skutečně jako doma! S tím souvisí napsaní publikace, která položí základ těmto klubům a bude výsledkem bouře mozků stovek a tisíců foot fetišistů po celém světě. Proto byla vytvořena akademie! Foot fetišisté si z velké části sami vytvoří prostředí pro splnění svých FF snů. Musíme to zvládnout!
11) Otázka: Můžete prozradit něco více o Vaší Akademii?
Odpověď: Její účastníci budou hrát extrémně důležitou roli, budou průkopníky nového směřování FF a já jsem přesvědčena že se nám to společně povede! V podstatě půjde o bouří mozků, ze které nakonec vyplynou konkrétní a komplexní pravidla. Páteří celé Akademie budou instruktážní videa, plnění úkolů, hromadná diskuse a pravidelné ankety! Vše se nakonec spojí v celek, který bude stabilním základem pro moderní pojetí FF.
12) Otázka: A co v reálu, připravujete nějaké kurzy nebo snad i něco více?
Odpověď: Určitě! Reálné kurzy budou samozřejmě navazovat! Podstatou budou celkem tři setkání (s možností jednoho) při nichž se účastník naučí vše důležité. Tyto kurzy mají přímou souvislost s pravidly a hierarchií v nově vznikajících MT foot fetiš klubech. Samozřejmě na to nebudu moci být sama, ale zásady budou pro všechny mnou pověřené FF Lady stejné a neměnné!
Mohu prozradit, že dárky v kurzech nedostávají Lady, ale naopak účastníci. První setkání symbolizuje bílá maska, kterou od Lady dostává účastník. Lady nemá právo znát jeho identitu dokud on sám k tomu nesvolí, to však znamená i jistá omezení jelikož masky budou koncipovány tak aby se skrze ně dalo dívat, cítit vůni, ale nikoliv skrz ně sát či olizovat chodidla. Součástí prvního kurzu je celá škála pravidel, úkolů a pozic, které si účastník musí prakticky osvojit. Upozorňuji, že jakmile účastník masku odloží přestává být bezejmenným a dostává od své Lady jméno kterým bude po zbytek kurzu svou Lady titulován. Tato pravomoc náleží pouze jí samotné! V druhém kurzu pak opět účastník dostává dárek a to polštář ve tvaru bílého srdce, který slouží jako výraz úcty Lady k účastníkovi a ten jej smí využít jako pohodlnou podložku při provádění specifických Foot Worship pozic. Třetí a nejdůležitější setkání znamená získání dirigentské taktovky, kterou do té doby měla Lady u sebe a s její pomocí řídila celý průběh kurzu. Logicky, kurz je zásadně doprovázen hudbou, tu vybírá sama Lady dle své libosti, ale preferujeme hudbu vážnou či filmovou. Předání konkrétně označené taktovky do rukou uchazeče symbolizuje, že ten se již naučil vše podstatné. Všechny tři dárky si samozřejmě uchazeč smí vzít a nebo také ponechat u Lady. Nyní získává certifikát (jedinečné kódové označení) a čestný titul, který v MT foot fetiš klubech znamená celou řadu výsad. Co se týká klubů každý jednotlivý klub může mít mnoho FF nakloněných dívek, ale také by měl mít alespoň jednu skutečnou FF Lady! Mohu slíbit, že při jejich výběru budeme klást mnoho přísných požadavků. V žádném případě se FF Lady nemůže stát kdokoliv a každý si bude moci ověřit zda zmíněná dáma je či není skutečnou FF Lady! Toto je pouze ve zkratce podstata kurzů, klubů a jejich návazností! Další důležité detaily včetně výcviku a pověření jednotlivých Lady, pravidel pro udělování licencí, pravidel kurzů, hierarchie klubů, interiérových a technických řešení a mnoha dalších věcí si nechám zatím pro sebe!
13) Otázka: Omlouvám se, ale došly mi slova. To je něco naprosto neuvěřitelného! Vy posouváte FF do úplně jiné pozice! Co konkurence?
Odpověď: Děkuji, ale to co jsem zde zmínila je opravdu jen část celé filosofie. Víte otvírám zde obrovskou příležitost pro všechny ty, kdo FF opravdu milují, pro všechny podnikavé ženy či muže, které by zajímalo podílet se na této filosofii a posunout tak FF kupředu. Představte si místo kde budete moci ženská či dívčí chodidla bezostyšně rozmazlovat a hýčkat. Je jedno kým jste v běžném životě, zde se učíte novým věcem, dbáte pravidel a prokazujete Lady svou úctu! Nejste ale v mučírně, nejste na FF párty a ani jste si nezaplatil hodinu FF na privátu zde jste ve skutečném MT FF klubu! Jaká konkurence, vždyť jde o mou aktuálně zpracovávanou filosofii , originál je tudíž jen jeden, zásadní věci jsem stejně stále neprozradila a hlavně spousta detailů závisí na FF Akademii, která nám teprve dá mnoho odpovědí .
14) Otázka: Úžasné! Chci takový klub u nás ve městě! … a prozraďte jaká další překvapení ještě připravujete?
Odpověď: No už brzy se například na mých youtube stránkách budete moci pokochat smyslnými relaxačními foot masážemi. Půjde o krátká videa, která představí tak trochu jinou masáž nožičkami. Podstatou videí bude postupné získávání moci nad všemi pěti smysly osoby již je masáž prováděna. V hlavní roli budou samozřejmě má chodidla! Připravujeme ještě jedno větší překvapení, ale vše má svůj čas! Laughing out loud
15) Poslední otázka! Otázka: Máte překrásnou tvář proč ji stále skrýváte?
Odpověď: Nemohu si to dovolit, v mnoha zemích je náklonnost k FF stále ještě brána jako cosi špatného. Mám úžasnou práci, která mě baví a já jsem přesvědčena, že dělám maximum abych byla vynikajícím zaměstnancem. Ale, pochopili by mé počínání mí kolegové či nadřízení, kdo ví.Sad Kdyby záleželo jen na mě tak proč ne, ale nemohu myslet jen sama na sebe, nechci ohrozit svou rodinu a přátele zlými řečmi a zákeřnými útoky. Pokud se nám však podaří představit Foot Fetiš společnosti zase trochu v jiném světle šance na změnu tady je a poté se uleví nejen mě, ale také mnoha a mnoha dalším nožičkovým milovníkům.
Pokud od FF očekáváte více, sdílejte tuto filosofii, podpořte ji, diskutujte, polemizujte, kritizujte, protože jedině tak z toho pro FF vytěžíme to nejlepší…

Komentáře

Re: FF očima Lady Maria

Slovo foot mi zní, jako když troubím v mlze na lodní roh... (a to mám v žilách i kapku anglické krve)
Slovo fetish mě zase zahání mezi šamany na Andamanských ostrovech.
Zkratka FF, je ještě tak nejlepší, ale málokdo ji zná, takže z toho nakonec je zase jen fůtfetyš (dohromady mi to zní, jako když popojíždí stará parní mašina)
Lady Maria, perla Triskelionu by si svým designem i filozofií rozhodně zasloužila onačejší označení toho, co koná...
rád bych se zamyslel nad nějakým poetickým názvem pro FF a vyzývám všechny milovníky, aby se zamysleli se mnou!
FF není žádná úchylka, protože se nikterak neodchyluje od standardu, je jen tak vnímána, ale za to si můžeme sami. Deset mužů z deseti obdivuje krásné dámské nohy, krásný zadek, boky, prsa, šíji, hlavu, vlasy či celek. Jistě, jinak bychom již dávno vymřeli, jen každý přikládá svou prioritu jiné části a já nikdy neslyšel hair fetish, celek fetish, breast fetish, ass fetish a když, tak vždycky právě s přízvukem "úchylky" neřku-li špatnosti. Psia krew (tentokrát po Polski) to se mě nelíbí. Já jsem velkým obdivovatelem ladných tvarů, gotickým chrámem počínaje, přes motýlí křídla či tvar mořských vln, a violoncellem konče, a co se týče ženských nohou, tak k tomuto, už tak velkému cítění, se připojuje i obrovská dávka sexuality a to je kombinace doslova vražedná! Miluji tvar ženské nožky, i ten nejzákladnější, bez příslušenství, které však svou rozmanitostí (boty, punčošky, laky, šperky atd.) uznávám, dokázaly snahy matky přírody značně zpestřit což? Smile
Mě se ohromně zalíbil název Triskelion, svým zvukem, svou historií i významem, LM je špica! (hele, taky umím slang) a milionkrát radši budu hrdý příznivec Triskelionu než staré parní mašiny... jen si zvyknout...
Děkuji za pozornost, bude-li jaká Smile

Lord David Welldone

Lord David Welldone

63% se líbí (z 8 hlasů)

Re: FF očima Lady Maria

libi se mi ta fotka s cernyma krajkovyma kalhotkama sou krasny pavlina byly by dobry k cernym samodrzkam s krajkovym okrajem

54% se líbí (z 109 hlasů)

Re: FF očima Lady Maria

Krásný článek, Lady Maria je pro mě neskutečně sympatická a lákavá žena. Dělá užasnou práci, která je velice vkusně točená. Moc ji fandím.

Pechová

54% se líbí (z 130 hlasů)

Re: FF očima Lady Maria

MOC HEZKY KOMENTOVANO,kdyby vsichni na tomto portalu mely stejne nebo alespon castecne nazory bylo by zde fajn,je videt ze mate jasno v tomto ohledu zdravim a preji uspesne dny.

53% se líbí (z 201 hlasů)

Re: FF očima Lady Maria

Tohle jsem necekal,stale se setkavam s nepochopenim ,vselijake dominy atd.me ponizuji nadavaji jsou hrube jiz v telefonnim kontaktu chteji jen penize vubec nic nechapou,pouze jen odradi kazda dnes tyto sluzby poskytuje,ale jake?Vubec nechapou o cem to je...zkratim to,ale neni to o tom ze Vam hodi nohu do klina atd. s nepochopenim o cem to je jenom kouka nemluvim o nozkach neupravenych.....byl jsem vzdy od mladi zcela bez techto vjemu,nikdy bych nerekl ze se to zalibi i me,v mladi bych se tomu smal,prislo to nenapadne,dokazu ve sve fantazii prozit takovou slast ze to je az k nepochopeni,pred par lety jsem jiz o sobe pochyboval,ale dnes je to proste neco neuveritelneho,neumim se toho vzdat,nejsmutnejsi je ze se mi to v realu vlastne jeste s zadnou zenou nepodarilo,a tak si to preji,vidim detaily damske nohy celkove vse do te predstavy patri kazdy ma svuj typ a tam se o to pokousi,je to presne o tom aby ta zena mela tez pozitek.....po precteni ...Lady Maria....vidim ze ma predstava je spravna....dnes jsem mel potrebu se zaregistrovat na techto strankach,moc se tesim ze si snad s nejakou zenou o tom popovidam Honza praha

50% se líbí (z 181 hlasů)

Re: FF očima Lady Maria

Miluju dámské nožky a vždycky mě štvalo, že je to často spojované s BDSM...
Na tom že člověka přitahuje určitá část těla, není přece nic submisivního, ne? Smile
Palec hore za pěkný rozhovor a článek... Jen tak dál!

49% se líbí (z 217 hlasů)

Re: FF očima Lady Maria

zboznuju foot fetish a vse kolem toho jen mi prijde absurdni abych se nechal mlatit Laughing out loud mozna to chapu blbe nebo vidim spise jinej pohled ale kdyby me zena uhodila zvednu se a prasknu ji spatky takovou ze si to pro priste rozmysli Laughing out loud srry ale nejsem fackovaci panak rad se pomazlim ale to co ja dam chci taky

60% se líbí (z 208 hlasů)

Re: FF očima Lady Maria

konečně někodo, kdo bere FF trochu jinak. Plno lidí po něm touží, ale nepřiznají to. Doufám, že díky "punčosce" a vzniku FF akademie se tato praktika dostane do širšího povědomí.
přeji hodně úspěchů.

60% se líbí (z 317 hlasů)

Re: FF očima Lady Maria

Děkuji za podporu, vážím si každé Vaší odezvy. Smile

54% se líbí (z 267 hlasů)

Re: FF očima Lady Maria

ff je naozaj krasna uchylka drzim palce pre vznik foot akademie a rad pomozem ak to bude v mojich moznostiach

62% se líbí (z 381 hlasů)

Re: FF očima Lady Maria

Děkuji za povzbuzující zprávu. Smile

Akademii jsem již spustila, zájemcům přeji hodně štěstí. Smile

http://mariatriskele.com/ff-academy/foot-academy

59% se líbí (z 333 hlasů)

Re: FF očima Lady Maria

Uff, právě jsem se dočet, že se mi plní sen... Chci vďět víc - jak se stát členem klubu, kde se bude (budou?) fyzicky nacházet a vůbec, co udělat pro to, jak z něj udělat součást svého života... Smile

62% se líbí (z 362 hlasů)

Re: FF očima Lady Maria

Děkuji, velmi mě těší tvé nadšení a zájem! Základem kurzů a klubů bude Foot Akademie, která bude již brzy zahájena na mých webových stránkách www.mariatriskele.com Ke splnění snu je to ještě kus cesty, ale ocením každý názor či nápad, zkrátka vše to co by v kurzech a klubech nemělo chybět! Budeš se moci přímo zapojit (plněním úkolů a sbíráním bodů) nebo ovlivnit dění prostřednictvím diskusí a anket. Jen připomínám! Akademie je a bude ZDARMA a zisk určitého počtu bodů = (krom jiných výhod) také zisk VIP účtu na mém webu. Wink

62% se líbí (z 368 hlasů)

Re: FF očima Lady Maria

No páni, tak to je teda niečo!

60% se líbí (z 390 hlasů)

Re: FF očima Lady Maria

Děkuji, snad nezklamu! Smile

62% se líbí (z 367 hlasů)

Re: FF očima Lady Maria

Super rozhovor Smile Diky za moznost cteni.

.: miluju selest Jeji puncochovych kalhot prostupujici z klepanim a skrabanim Jeji podpatku o prizeme tak kdy jde pred sebe :.


http://asiunia90.republika.pl

60% se líbí (z 391 hlasů)

Re: FF očima Lady Maria

Děkuji za pochvalu! Smile

64% se líbí (z 358 hlasů)