Nevím, jak tuto povídku začít, tak ji začnu tím, že se představím. Jmenuji se Martin, jemi 19. Tento rok jsem odmaturoval na Gymnáziu a chystám se na vejšku. Ptáte se, jestli mám přítelkyni? K tomu se dostanu později, protože bych vám chtěl vyprávět, co se mi přihodilo zhruba před dvěma lety.
Nyní vám představím druhou osobu této povídky, mamku. Jmenuje se Soňa, je jí 36 let a pracuje jako úřednice. Žijeme v hlavním městě a bydlíme v panelákovém bytě. Naši jsou rozvedení, táta od nás odešel, když mi bylo deset. Ještě pár slov o mamince.

Co vám budu povídat, je to krásná žena, jenže měla na partnery prostě smůlu. V té době, kdy se to vše začalo odehrávat, jsme byli o dva roky mladší. Kdo umí aspoň trošku počítat, tak si domyslí, kolik nám bylo. Ovšem pro jistotu to prozradím. Mamce bylo 34 a mě 17. Její postavu by jí mohla závidět kdejaká moje vrstevnice. S tátou se moc nestýkám, je to podnikatel, takže je skoro pořád mimo republiku, ani moc nestojí o to s náma udržovat bližší styk, má svůj život. Nedávno mamce volal, že se bude podruhé ženit a tímto nás zve na svatbu. Shodli jsme se na tom, že tam nepůjdeme. Mamku nechal tenkrát být, dost dlouho se z toho vzpamatovávala. Nemůžu mu to do dneška zapomenout, protože si to maminka vůbec nezasloužila, je to zlatá ženská. A teď konečně k jádru věci.

Jsem snad normální a pohodový heterosexuálně založený kluk, který je tak trochu dolňák. Již odmala obdivuji na dívkách a na ženách nohy. Vždycky mě fascinovalo a fascinuje, jaké je mají krásné. Líbí se mi bosé nožky, dostává mě, jak některé ženy mají nalakované nechtíky, ovšem také bosé nožky s nenalakovanými nechtíky jsouk zulíbání. Samozřejmě jsem si nevšímal jen ženských nohou, ale ty mě dostávaly na kolena. Což o to, to by nebylo tak horké. Průšvich byl, že se mi strašně moc líbily nohy mojí maminky. Pořád jsem se jí na ně koukal, neustále jsem snil o tom, že je budu laskat. Když jsem masturboval, představoval jsem si je pořád do kolečka, nesmírně mne vzrušovala myšlenka dotknout se jich, políbit je, cítit jejich vůni, ale řekl jsem si, že zůstane jen u představ, nemůžu přece překročit mantinely.

Neřešil jsem, jestli o tom mamka ví, doufal jsem, že ne, ale mýlil jsem se. Brzy jsem poznal něco, o čem chci napsat.
Mamka pracovala na úřadě, takže skoro pořád nosila lodičky. Toužil jsem jí masírovat nožky, když je měla unavené, ale neodvážil jsem se k tomu, říkal jsemsi, že to je moje mamka a co by si pomyslela? Jednou přišla z práce později než obvykle. Nabídl jsem sejí, že jí pomůžu s večeří:
„Seš hodnej, budu docela ráda.“ řekla mi. S mamkou jsme měli krásný a otevřený vztah, všechno jsme spolu probírali, tohle bych přál každému. Mamka mě porodila v sedmnácti, takže si možná říkáte, že si mě nemusela nechat, ale nedala mě pryč. S tátou to bylo trošku komplikované, spíš dával přednost svojí firmě než mamce a mě, jednoho dne si sbalil svých pár švestek a odešel k jiné ženě, tak se raději spolu v tichosti rozvedli. Před nedávnem se rozešla s jedním týpkem, byl docela fajn, ovšem jak už to někdy bývá, zjistila, že se tajně schází s jinou slečnou, tak to ukončila. Přitom jak jsem se již zmiňoval, že měla úžasnou postavu, ale hold měla na vztahy s muži pech. I mě se líbila jako žena, kolikrát jsem jí říkal, že kdyby nebyla moje mamka, tak bych jí chtěl hned, jenže postava není rozhodně vše. Vždycky se usmála, pohladila mě a řekla:
„Ty seš zlato, taky bych si dala říct, kdybys nebyl můj syn.“ , no, to jsem ještě ani za mák netušil, co se stane.
Ten osudný den jsme společně uvařili večeři, povídali jsme si, co bylo ve škole a v práci. Byl čtvrtek a já jsem měl následující den ve škole volno, protože tam něco opravovali. Tehdy nám školní rok končil o něco dřív, protože škola měla projít rekonstrukcí. S kámošema jsme se domluvili, že půjdeme v pátek na fotbal, měla hrát Sparta, ale to se změnilo.

Ve čtvrtek po večeři jsme si pustili televizi, tak nějak jsme přepínali a přepínali, až se mamka rozhodla, že si půjde lehnout, protože je strašně unavená, že dodělávala nějaké papíry a že to bylo nekonečný. Ještě chvíli jsme si povídali. Přitom jsem nezapomněl pozorovat její nožky. Náhle se mě zeptala:
„Proč koukáš dolů? Tebe snad fascinujou moje nohy?“ V tu chvíli ve mě hrklo, nevěděl jsem, co mám říct, tak jsem si vymyslel, že jsem tady odpoledne jedl a měl jsem pocit, že mi upadl kousek rohlíku na zem:
„Neboj, na koberci nic není a i kdyby bylo, tak co? Uklidilo by se to, to se stane,“ řekla s úsměvem a nelámala si s tím hlavu. Musím se přiznat, že mi bylo pořádné horko, ale pro tentokrát jsem to ustál. Ještě chvilku jsme si povídali, a pak mi řekla, že jde už opravdu spát, ani nevím, kolik bylo hodin, podíval jsem se a bylo po desáté večer. Mamce jsem oznámyl, že zítra do školy nejdu, ale věděla to od naší učitelky angličtiny. Kamarádily spolu a tak jsem usoudil, že se někde potkaly a Jana jí to sdělila. Za to jejich kamarádství můžu já, poněvadž jsem Janu vřele doporučil jako překladatelku, mamka totiž potřebovala přeložit nějaký spis z angličtiny do češtiny, najednou je z toho přátelství, takže se velmi důvěrně znají. Jak důvěrně, to jsem měl možnost zjistit, z toho jejich kamarádství jsem profitoval, ale o tom později. Mimo školu jsem naší angličtinářce tykal, tak proto jsem jí řekl jménem. Je jí 30 let a mimochodem, také má moc krásné nožky. Jak říkám, něco si nechám na potom a vrátím se k rozdělané práci v této povídce.
V ten čtvrtek před dnem D, před pátkem, který nám s mamkou změnil život,jsem si po večeři ještě zapnul počítač a sledoval tam ledacos, dokonce jsem si prohlížel krásné ženské nožky, čas od času to dělám, ale od těch mamčiných jsem se nedokázal odpoutat. Čím dál tím víc mě začala napadat myšlenka, že bych se konečně mohl odhodlat a tajně se s mamčinýma nožkama polaskat. Když bude spát, nebude přece nic vědět, budu opatrný. Vypnul jsem počítač a šel jsem zjistit situaci. Mamka opravdu již spala:
„Ne, to nemůžeš Martine, nedělej to, je to tvoje máma, to nejde,“ to jsem si neustále opakoval, ale touha byla silnější. Už jsem to nedokázal potlačit. Šel jsem tedy tajně do ložnice, jednu nohu měla mamka odkrytou:
„Teď nebo nikdy,“ říkal jsem si. Nemohl jsem strachy, zároveň vzrušením ani dýchat. Přiblížil jsem se k posteli a sklonil jsem se, abych se dotkl maminčiný nožky. To mi ale nestačilo, začal jsem k ní čichat jako smyslů zbavený. Krásně voněla, byla to tak omamná vůně, že jsem rázem na všechno zapomněl. Pak jsem nožku začal ještě líbat a lízat, přejížděl jsem jazykem chodidlo, prstíky a dokonce jsem něžně kousl do paty. Můj kamarád stál jako stožár, začal jsem siho honit, byl jsem totálně vzrušený jako nikdy před tím. Najednou jsem zaslechl, jak mamka vrní, asi se chtěla otočit. Vyděsil jsem se a raději jsem toho nechal. Vystřelil jsem z ložnice a vůbec nevěděl, co mám teď dělat. Nadával jsem si, co mě to napadlo, co jsem to udělal, mamka se vzbudila a všechno je v háji. Bylo mi stydno a nejradši bych se někam propadl. Navíc jsem nemohl spát.

Nakonec mne spánek přemohl, ale až někdy k ránu. Pořád se mi honilo hlavou, co jsem provedl a že se mnou mamka nebude mluvit.
V pátek mne uhodilo světlo do očí, bylo něco kolem desáté. Probudil jsem se do nového dne, ale v tu chvíli mi došlo, co se stalo včera večer:
„Zapomeň na to, co se stalo, bylo to úžasné, ale nebude se to už nikdy opakovat, nesmíš tuhle věc udělat znova. Nepokazíš si přece otevřený vztah s mamkou, to je skoro jako incest a to nejde.“

Vstal jsem, a mé kroky směřovali do koupelny osprchovat se. Otevřu dveře a hrklo ve mě dvojnásobně, bylo to horší než facka:
„Dobré ráno ospalče, doufám, že ses dobře vyspal, to tě ten včerejší večer zmohl viď?“ Zůstal jsem jako opařený a vůbec jsem nevěděl, jak mám reagovat, natož něco říct, protože na tohle nic říct absolutně nešlo. Byl to hotový knock out. Jak jste pochopili, přivítala mě mamka s úsměvem na rtech. Stál jsem blízko ní a naše pohledy se střetly. Navíc ví o tom, co jsem včera udělal s její nožkou, tak to je konec. Jediné, na co jsem se asi po pěti minutách zmohl bylo:
„Ahoj, ty, ty seš doma?“ Nevěřil jsem v tu chvíli vůbec ničemu:
„To víš miláčku, taky si musím udělat volno a neboj se, nestůj tam tak. Bojíš se mě že jo? Nemusíš se mě vůbec bát broučku, jen bych si s tebou ráda promluvila.“
Jenom se pořád sladce usmívala, nevěděl jsem, jak to mám brát, jestli mám být klidný nebo ne:
„Mami, já, já nevím, co ti mám na to říct, ano, taky bych s tebou rád mluvil, hrozně se stydím, ani nevíš jak.“ Potom jsem si šel dát hodně studenou sprchu, abych se z toho všeho vzpamatoval, ani jsem neměl chuť na snídani, hlad mě totiž přešel.

Když jsem se osprchoval, šel jsem za mamkou do obýváku. Věřte mi, že jsem cítil srdce až v krku, trochu mi bylo špatně od žaludku. Sedl jsem si na gauč:
„Tys to zbabral pitomče,“ říkal jsem si. Mamka byla iniciativnější a tak začla mluvit první:
„Tak co miláčku, užil sis s mojí nožkou dostatečně? Já ti řeknu, že to byla parádička zlatíčko, tohle mi ještě nikdo tak krásně nedělal jako ty. Bylo to kouzelné lásko, jistě bys to chtěl zažít znova, já bych to chtěla znova zažít určitě, miluju, když si chlap hraje s míma nožkama, jenže neměla jsem štěstí, chlapi, který jsem měla, to odmítali, až včera jsem zažila něco úžasného a vzrušujícího.“

Seděl jsem na gauči jako přibitý, nevěřil jsem vlastním očím a uším, co slyším a vidím. Mamka byla naprosto v klidu a jenom se usmívala. Přitom mě ještě hladila a já jsem byl jako v transu.
Potom jsem si dodal odvahy a rozmluvil jsem se taky:
„Mami, tvé nohy jsou krásné, zbožňuju je, chtěl bych je líbat, čichat, lízat atd, ale nemůžu, seš moje mamka, ani nevíš, jak se za ten včerejšek stydím, promiň, už se to nestane, včera jsem se nedokázal ovládnout, ale ovládnu se, slibuju.“
Chtělo se mi někam utéct, někam, kde by mě nikdo nenašel. Mamka byla navíc jenom v kalhotkách, takže pohled na ni mě zase vzrušoval:
„Vím zlatíčko, že miluješ moje nožky, pozoruješ je už dlouho. Neomlouvej se a nestyď se miláčku, nemusíš se za nic stydět, líbilo se mi to moc, moc, byl jsi skvělý. Jsem na tebe hrdá, žes našel odvahu učinit mě šťastnou ty můj broučku. Tak víš co lásko? Počínaje dneškem jsou nohy tvoje, můžeš je čichat, líbat, olizovat, jak budeš chtít. Řekla jsem ti, že to miluju, takže proč bych se bránila? Naopak konečně se našel někdo, kdo bude plnit moje tajné a dávné touhy, o to víc jsem šťastná, že to budeš ty, můj vlastní syn, miluju tě a chci tě ty můj svůdníku. Hlavně to nikomu neříkej, musí to zůstat jen mezi námi.“
Poté mě mamka silně objala a dala mi pořádnou pusu, ona to nebyla jen tak ledajaká pusa, byl to francouzský polibek. Nevěděl jsem, co na to všechno říct, byl jsem jako v jiném světě. Přemýšlel jsem, jestli se mi to všechno jen nezdá, ale nebyl to jen sen, nýbrž pravda. Spadl mi obrovský balvan ze srdce, ulevilo se mi, že to přijala v pohodě.

Pořád jsem seděl vedle mamky na gauči a upřeně jsem se jí díval do očí, byla tak sladká a tak svůdná, říkal jsem si, jaké mám štěstí.
„Taky tě miluju mami, jsi tak krásná, taky po tobě toužím.“ Vypadlo to ze mě, ale byl jsem už odhodlaný:
„To je dobře, tak co kdybychom začali hned? Společně se nasnídáme a potom se budeš věnovat mým nožkám, už potřebujou tvůj jazýček a tvoje polibky a také mi je pořádně očicháš a kdo ví, co ještě ty můj synáčku sladkej. A ještě něco, když jsme doma jen sami, říkej mi Soňo, je to takové erotičtější a když budeme spolu v posteli, tak mi přece nebudeš říkat mami, budu tvoje divoká, vášnivá milenka, tvoje nezkrotná Soňa.“
To bylo další ohromující překvapení:
„Ale, to nejde mami, teda Soni, tak dobře, beru.“ řekl jsem možná trošku nesměle:
„Včas ses opravil, máš štěstí a už pojď, nemůžu se dočkat až se vrhneš na moje tělíčko, hlavně na nožičky,“ řekla svůdně a jednou ťapkou mi začala dráždit kámoše tam dole.

Samozřejmě jsem se vším souhlasil a také jsem se nemohl dočkat jejího rozpáleného těla. NezkrotnáSoňa mě měla zcela ve své moci, ale vzrušovalo mě to, tolik štěstí najednou, co víc si můžu přát. Začal jsem být čím dál víc vzrušený, nedočkavý a nažhavený, ten tam dole byl už k prasknutí. Ani jsme se zatím nenasnídali, chtíč nás obou byl tolik silný, že mě moje láska maminka Soňa vzala za ruku a odvedla mě doložnice:
„Tak miláčku, tady si uděláme dobře, nebudeme už nic před sebou skrývat.“
S těmito slovy jsme se oba vzájemně svlékli, netrvalo to moc dlouho, byli jsme oděni velmi skromně a už jsme byli v posteli, začali jsme se vášnivě líbat, naše těla bylo jedno společné. Byli jsme oba velmi vzrušení. Mamce jsem začal dráždit bradavky:
„Achchch, achchch, ano, achchch, aaachchch, jde ti to skvěle lásko, dobře dráždíš moje prsíčka, aaachchch.“ Mamka vzdychala rozkoší a já se rozhodl, že se přesunu na nožky.

Bradavky jsem tedy na chvilku nechal být a začal se věnovat těm nejkrásnějším ženským bosím nohám:
„Věnuj se jim, aaachchch, aaachchch, líbej je, čichej je a taky lízej ty můj poklade, konečně si dopřávej, po čem toužíš, máš na to ode dneška právo jenom ty, tak pojď, aaachchch, ano, to je onooo, líbej mi chodidlaaa, ooohhh, okusuj tvojí milence něžně patičky, dej si je do pusinky, ooochchch, uuuchchch. Ano Soni, po ničem jiném netoužím. Oooaaachchch, já taky ne ty chlípníku, tak už líbeejj,uuaach.“ zněla její slova.
Do této chvíle jsem nepoznal takovou vášeň, mamka byla úplně jak vyměněná.
Líbal jsem její nožky fakt dlouho, můj kámoš byl v pozoru:
„Čichej mi nohy zlatíčko, aaachchch, čicheeejj, pořádně si přivoň,“ nevnímal jsem kolem nic jiného než mamčino tělo a její hlas. Plnil jsem vše, co si přála, začal jsem čichat jako blázen:
„Jak ti voní miláčku? Doufám, že ano,“ říkala mi.
„Ano Soni, tvoje nožky mi krásně voní, jsou tak úchvatné,“ řekl jsem.
Mamka slastně vzdychala a řekla:
„Výborně, tak pokračuj ty můj nožičkáři, aaachchch, áááchchch, mmm, mmm, cucej mi prstíky, aaachchch, anooo, to je onooo, cucej a lízej je, mmm, mmm, pěkně jeden po druhém, jsi tak sladkej a úžasnej zlatíčkoooo, aaanooo, pokračuuujj, aaaachchchch, aaachchchch!“ mamka začala slastí doslova křičet, protože jsem jí jazykem začal jezdit po chodidlech, a abych jí ještě víc rozdráždil, kousal jsem jí něžně do pat, což jí vzrušilo a nažhavilo na tolik, že začala vzdychat nahlas, a říkala:
„Jsi jenom můj, líbej mi pořádně nohy, dělej si s nima co tě napadne, ukaž, co v tobě je, chci to cítit, líbeej, čicheejj, okusuj mi paty, jezdi mi po nich jazýčkem, jsem tak nadrženááá a jen tvááá, áááchchch!“ Začal jsem si v duchu říkat, jestli nás nikdo neslyší, naštěstí jsem rychle přestal mít obavy, měl jsem maminčiny skvostíky, na veškeré starosti jsem zapomněl. Dokonce jsem zapomněl na fotbalový zápas, kámošovi jsem napsal, že mám dost učení, tak nemůžu jít. Sparta vyhrála prý tři nula. Přiznám se, že mě to nějak nezajímalo, protože tu bylo něco jiného, něco mnohem lepšího, byli jsme jen mamka a já, jen mi dva. Měli jsme jeden druhého, dováděl jsem s jejíma nohama a nejen s nima, ona dováděla s mým penisem a se mnou, oba jsme si to naplno užívali, celý svět nám byl ukradený. Neexistovalo nic jiného než mi dva. Naše vášeň byla tak obrovská, že jsme se i spolu pomilovali. Ano, je to tak, oba jsme to chtěli, dokonce jsem si vyzkoušel i maminčin análek, což nás vzrušilo ještě víc než klasické milování. Jak mi moje bohyně prozradila, má to ode mne moc ráda do zadečku:
„Pojď do mé prdelky ty divochu můj, miluju to tam, áááchchch, áááchchch, jsi úžasnej, óóóchchch, jéééé, šukej mi zadeek, jen mi ho pořádně protáhni, áááchchch, seš dokonaleejj!“ Mamku také moc rozpálilo, když jsem se jí tam udělal, také jsem si nechal dávku na chodidla a to několikanásobnou. dováděli jsme dlouho. Nejlepší na tom všem bylo, že je pátek a mi tak před sebou měli celý víkend, a dělali jsme, hádejte co, celý jsme ho promilovali.

Od té doby si s mamkou užíváme krásné chvilky každý den. Asi nikdy neuvěřím tomu, jak si to vše dokonale naplánovala. Na ten osudný pátek si vzala volno, proto ve čtvrtek zůstala v práci déle, moc vše dobře věděla a jenom čekala, kdy se odhodlám. A já to udělal, ještě, že tak. Už toho nelituji, nemám žádné výčitky, jak bych je také mohl mít, když mám takovou skvělou učitelku sexu Soňu, učitelku, která je nejlepší, jaká může být. Je to vlastní mamka. Ani ve snu bych nepředpokládal, že se tohle může stát, nikdy by mě nenapadlo, že něco takového přijde, a vidíte, stalo se to, co je pro většinu lidí naprosto nemožné, nepřípustné, něco, co většina lidské populace odsuzuje, zavrhuje, něco, čemu se říká incest, ale já, ani mamka toho nelitujeme, milovali jsme se spolu. Nebylo cesty zpět, prostě to zkrátka přišlo, což je v pořádku. Byli jsme oba nesmírně šťastní, maminka mi ukázala tolik krás ženského těla a zasvětila mne do jeho tajemství, přál bych to každému, aby zažíval to, co já. Právě proto, že to není běžné, ale já měl a mám stále štěstí. Nyní ho prožívám dvojnásobně, protože dělám šťastnými dvě bohyně, naoplátku ony dělají šťastným zase mě, ale o tom v další kapitole.
Ještě ten den v pátek večer mi mamka sdělila:
„Děkuju ti zlatíčko, žes to včera večer udělal, že ses neovládl, ukázals mi, že máš odvahu a že seš už chlap. Budeš dokonalým milencem, ženy budou šťastné, ale teď jsem šťastná já, miluju tě lásko a nepustím tě.“
Na to jsem jí odvětil:
„Udělal jsem to velmi rád, Soni, seš moje láska, chci být zatím jen tvůj, nechci jinou ženu, seš moje bohyně Soňa.“
Moje bohyně mi na to řekla:
„Taky nechci jiného, ty seš můj chlap a neboj, až si najdeš ženu svého života, budeme velká trojka, ale teď jsem tvoje žena já, seš můj, můj, moje láska, můj život, moje všechno, jsem a budu tu jen pro tebe miláčku.“

S těmito slovy jsme se opět začali líbat a co bylo potom? Můžete si to snadno domyslet.
Pokračování v další kapitole!

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Tvrdý trest
rollys4
20.04.2012 | 9
Poprvé
ali
10.04.2012 | 16
Můj první zážitek
Tester
20.10.2013 | 37
Neznámá žena ve vlaku
jarasinda
26.08.2016 | 5
Butik IV.
rollys4
23.05.2012 | 3
Autoservis
rollys4
30.05.2012 | 7
Silonky v práci - II. díl
carodejka
10.06.2012 | 19
Cesta vlakom
footman
19.05.2012 | 5

Punčoška doporučuje