Také já bych ráda nové Punčošce přispěla nějakým tím překvapením. Alespoň jednou za měsíc, říkáte? Inu dobrá, ale nejprve se musím podívat, jak ono se to vlastně dělá…

Do vyhledávače zapisuji „PANTYHOSE TEST“ a netrpělivě čekám na výsledek. Hurá! Nalezeno 804 000 recenzí a to vše za pouhých 0,45 sekundy. Záhy zjišťuji, že punčochy se testují převážně na Youtube. No proč ne, jdeme na to! Vše jede jako přes kopírák. Pohledná dívka si obleče punčochy, chvíli hovoří o tom, jak jsou pohodlné, přidá také pár informací o použitém materiálu a dalších parametrech a… to je vše. Prvotní nadšení tak střídá zklamání a mně je v tu chvíli jasné, že naše testování musí mít trochu jinou podobu! Jistěže Vás o výše zmíněné detaily punčoch nepřipravím, ale chce to zkrátka něco navíc. Z videí musí být patrné nejen to, kdo si punčochy obléká, ale také to, že v nich skutečně někde byl a testoval je v reálném prostředí. Ne! Důvěryhodnou recenzi z obýváku prostě neuděláte!

Rozhodla jsem se tak pro variantu čistého videa, které bude doplněno pouze hudbou. Plnohodnotnou recenzi následně přidám v textové podobě. Samotné testování je nepochybně věcí subjektivního pohledu, ale chci, aby v každém díle nechyběly zásadní parametry. Dočkáte se tak nejen detailů konkrétních punčoch, ale také mých nožiček a botiček. Každý díl bude navíc doplněný i o fotografie. A samozřejmě nebudou chybět ani záběry z reálného nošení. Punčochy tak dostanou skutečně zabrat a já budu moci opravdu posoudit jejich kvalitu.

Těším se také na podněty, jak videa vylepšit či dále obohatit. Pokud to bude v mých silách, moc ráda Vaše tipy do videí zapracuji.

Přeji hezké pokoukání…

Neuvěřitelně to letí … Máme tady už pátý test a tak si říkám, že půlkulatiny by se asi měly slavit doma. Historie firmy ELITE sahá až do roku 1924 a je spjata s městem Varnsdorf. Punčochové kalhoty firma šikovně rozdělila do čtyř typů: Vitality (tvarující a podpůrné), Elegance (módní a vzorované), Exclusive (výjimečný komfort), Every day (pro každý den).

Já dnes budu tedy testovat ELITE Elegance – Daisy. Jejich síla je 20 DEN a jsou složeny z 84% polyamidu a 16% elastanu. Pořídila jsem je za 129 Kč v kamenné prodejně v Olomouci.

09.05.2018
4

Vracím se domů! Pro čtvrtý test jsem si vybrala české punčochové kalhoty ARIES a … byla jsem celkem příjemně překvapena.

Tělové PK jsem koupila v kamenné prodejničce v Praze, ale dají se samozřejmě pořídit i přes e-shop. Síla 20DEN, složení 85% polyamid + 15% elastan, cena 159Kč. Tyto punčochy jsou tak prozatím ty nejdražší, které jsem doposud testovala. A vy se určitě ptáte, čím to??

03.04.2018
4

V prvním testu jsme se věnovali českým Bellindám, druhý opanovaly německé „Erbéčka“, a dnes? Podíváme se na jedny punčochové kalhoty, které byly vyrobeny v Polsku!

01.03.2018
3

Druhý test měl původně patřit jinému produktu, ale když vám kamarádka doporučí super punčochy za rozumnou cenu, musíte se přesvědčit co nejdříve! Budu namyšlená a otevřeně přiznám spokojenost s výsledným videem. Je sexy a to i přesto, že PK mě docela zklamaly.

Pro německé „Erbéčka“ jsem vyrazila do Lidlu, občas se objeví i na internetu, ale jinde je zkrátka neseženete. Punčochy jsou z 91% tvořeny polyamidem a z 9% elastanem. Koupila jsem je v hezky zpracovaném papírovém obalu a zaplatila 45 Kč/kus. Nově zakoupené zboží nemělo žádné viditelné kazy.

01.02.2018
6

Pro první test jsem zvolila punčochové kalhoty, které mám velmi ráda a nosím je nejčastěji. Další výhodou je, že většina z Vás tento typ dobře zná a pro další recenze tak alespoň máme odrazový můstek.

Složení těchto punčoch tvoří z 85% polyamid a z 15% elastan. Běžně se dají pořídit okolo stovky, ale v akci je lze sehnat i za 60 Kč. Občas bývá tento typ také ve výhodných nabídkách typu 2+1 zdarma. Punčochové kalhoty se prodávají v papírové krabičce a prozatím jsem se nesetkala s tím, že bych u nového kusu musela řešit nějaké kazy.

01.01.2018
17