Stalo sa to ešte na základnej škole, v ôsmom ročníku. Bola jar a všetky spolužičky vytiahli jarné outfity, zložené s tenučkých legín, siloniek rôznych oddtieňov, balerínok či balerínkových tenisiek (také tie čo majú viazanie úplne pri špici). A keď takto pobehujú dievčatá na celej škole, mal som čo robiť. Najmä ak si niektoré krásne slečny vyzuli svoje úžasné nožičky z balerínok do šlapiek a odhlalili sa malinké, krásne prstíky, skryté v zosilnenej špici. To bola manna božská! A takto obutá chodila aj najkrajšia spolužiačka Lenka. Bola z lepšej rodiny a tak chodila vždy krásne upravená, v slušnom oblečení, čo tvorila nejaká pekná snehobiela blúzka, riasená sukňa a telové silonky zväčša tmavších odtieňov.

A takto to bolo každý deň. Raz šedá sukňa, potom zase károvaná, no silonky a blúzka, v ktorej vyčnievali malé dievčenské prsia sa farebne nemenila. Niekedy svoj outfit maximálne oživila nejakým farebným doplnkom. A ako išiel deň za dňom, už som si išiel oči vyočiť. Denné dávky semena na školských WC či doma, chceli niečo nové, lepšie a pocítil som, že je čas prejsť o level vyššie. A hodina telocviku bola tým správnym časom. Keďže mama môjho dobrého kamaráta bola zhodou náhod aj mojou pediatričkou, vybaviť si voľno zo školy nebolo nič jednoduchšie. Kamarát vedel písať ako jeho mama a mal k dispozícii jej pečiatku. A tak mi sfalšoval ospravedlnenku do školy. Jemu som povedal, že potrebujem ísť skôr domov. No pravda bola iná. Chystal som sa na veľký lov Lenkiných siloniek. Na druhý deň, keď som vstúpil do triedy, mi pohľad padol hneď na Lenku. Stála v hlúčiku spolužiačok s rozpustenými vlasmi po plecia, v bielej blúzke so zlatou retiazkou, čiernošedej károvanej sukni a tmavohnedých telových silonkách, s čerstvo nalakovanými prstíkmi červenej farby, skrytými v zosilnenej špici. Celý deň som z nej nevedel spustiť oči. Hodina za hodinou išla ako týždeň za týždňom. Konečne končila piata hodina, matika, a po nej dvadsať minútová obedná prestávka, kedy sa spolužiaci presúvali do telocvične. Ja som učiteľke dal ospravedlnenku a rozlúčil sa. Hodil som posledný pohlad na Lenku a s myšlienou, "hej pančušky, čoskoro ste moje", som išiel na obed. No celou cestou som nemyslel na nič iné, len ako to urobím. Srdce som mal v žalúdku, strachom napnuté všetky svaly. Čo ak ma tam niekto stretne, vbehne do šatne nejaká spolužiačka..? No risk, je zisk a zisk bol natoľko silnejší, že premohol strach. Naobedoval som sa a šiel do akcie.
[block:ad=89]

Vstúpil som do chodby. Z telocvične boli počuť zvuky. Spolužiaci behali a usilovne cvičili. Učiteľ kričal. Penis mi už stál na maximum, vzrušenie sa nedalo potlačiť. Otvoril som dvere do šatní a to čo som zbadal, ma oslnilo ako by som vstúpil do komnaty s pokladom. Na vešiakoch tričká, tieľka, košele blúzky, svetre, na laviciach sukne, legíny, rifle, a.... samozrejme SILONKY!

Silonky, kopec siloniek, najrôznejších farieb. Och dievčatá, chcem byť vami a nosiť takto denne silonky, pomyslel som si. Prechádzal som každé, chytal ich, naťahoval na ruku, voňal a predstavoval si spolužiačku ktorej patrili. Až som prišiel k Lenkinym silonkám. Napichnuté na vešiak, zmotalé dokopy, Lenka sa asi ponáhlala. Silonky si narýchko vyzliekla, nerozprestrela ich a nechala ich tu takto. Pričuchol som k nim. Och bože! Tá jemná, dievčenska, Lenkina vôňa! Pričuchol som si i medzi nohy a tam bola vôňa ešte silnejšia, zvlášť pri predstave, že ani nie pred pol hodinou toto miesto delili len jedny tenké nohavičky od najúžasnejšej časti ženského tela. Silonky som opatrne strčil do tašky a zo šatní za vyparil v poslednej chvíli. Ako som zavrel dvere počul som, že dnu vošli nejaké spolužiačky. A tak som s krásnymi spomienkami, silonkami vo vačku a neovládatekne stoporeným penisom opustil školu a išiel k domovu.
[block:ad=90]

Prišiel som domov a trasúc sa napätím som hodil tašku do kúta a rozbehol sa k sebe do izby. Nikto nebol doma. To bolo veľké plus a tak som sa okamžite, rýchlosťou svetla vyzliekol, vytiahol Lenkine silonky z tašky a pomaly si ich nazúval na nohy. Najprv prsty do zosilnenej špice, kde pred nedávnom kraľovali Lenkiné, červeným lakom nalakované prstíky; Potom lýtka, stehná a nakoniec som slávnostne prekryl vrškom siloniek môj stoporený penis. Telom mi prešiel elektrický impulz. Zachvel som sa, pri pohľade na svoje nohy v Lenkinych silonkách. Rozbehol som sa k zrkadlu a keď som sa v nich uvidel, zvískol som od šťastia. Krásne hnedé silonky. Môj penis v nich a vedľa seba som videl Lenku, oblečenú v rovnakých silonkách a jej klasickom outfite. Okamžite som začal masturbovať a poviem vám, takú dávku semena Lenkine a ani žiadne iné moje silonky nezažili. Tieklo mi všade po nohách, ale ja som bol šťastný z kráľovského úlovku, ktorý si aj po desiatich rokoch strážim a schovávam dodnes.

Pravopisná korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Situace kolem Jany
Obrázek uživatele Petra_K Petra_K
20.06.2016 | 15
Nejlepší kamarádka
Obrázek uživatele Davidkuvff Davidkuvff
07.05.2014 | 30
První zkušenost
Obrázek uživatele feetlover23 feetlover23
20.04.2015 | 14
Autoservis
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.05.2012 | 8
Vášnivý stážista
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
31.07.2019 | 1
Moje přiznání
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
01.01.2015 | 20
Peťa
Obrázek uživatele Vilém Vilém
05.04.2016 | 8
Angličtinářka
Obrázek uživatele bambam11 bambam11
12.04.2012 | 28