Jednoho dne jsem se vracel z práce (kolem 18. Hodiny), když jsem kousek od svého domu zahlédl jít starou paní cca 60-70 let, která měla páskované sandálky a v nich silonkové ponožky.
Nevím jak Vy, ale mně to neskutečně vzrušuje
Rychle jsem zaparkoval auto, vystoupil a vydal jsem se směrem, kterým šla ta paní. Už se mi malinko vzdálila, tak jsem přidal do kroku, abych ji mohl oslovit popřípadě bez kohokoliv jiného kolem.
Jak jsem se přibližoval, sledoval jsem její krásné patičky, jak se zvedají, měla neuvěřitelně hladké nohy. Měla kytičkové šaty pod kolena a krásně štíhlé nohy.
Šel jsem cca 30 vteřin za ní a sladil chůzi s její. Šla opravdu hodně pomalu.
Po chvíli se ale otočila usmála, tak jsem jí pozdravil, ona odpověděla "dobry den, mě už to tak nechodí, tak Vás pustím před sebe".
Na to jsem zareagoval "ale prosimvas paní, vždyť s tak krásnýma nohama vám to musí chodit samo".
Řekla "děkuji, ale už tomu tak neni, tak hezký den".
Ja konverzaci nechtěl ukončovat, když už jsem se odhodlal a řekl jí, že má tak pěkné nohy, měl jsem totálně tvrdo v šortkach.
Měl jsem na sobě teplákové kraťasy, takže můj PNS byl velmi vidět.
Rychle jsem reagoval, "ale kam spěchat paní, všichni někam spěchají, asi do hrobu... Byl bych velmi potěšen, kdybych vám mohl pomoct vzít tašky, abyste tu chůzi měla tedy snazší, pokud Vám to udělá radost"

Paní se usmívala a podala mi nákupní tašku se slovy "že je fajn, že se ještě najdou gentlemani, ale že pokud se pokusím jí ukrást nákup, tak že si moc nepomůžu, že tam má pouze vajíčka džus, rohliky, chleba máslo a nějakou šunku".
Zasmál jsem se,že to nemám zapotřebí naopak bych tak milé paní pomohl se vším.
Chvíli mi něco vykládala o tom spěcháni v životě, jak se vše urychluje...a téma navozovalo spíše tu atmosféru jako vlastní babičky.
Po chvíli přišla odmlka, tak jsem začal konat.
"Ja se Vám strašně omlouvám paní, ale já si nemůžu pomoct, strašně se mi líbí ty vaše nožky v silonkach"
Paní to vůbec nečekala a podívala se trošku zděšeně a pozastavila svoji chůzi.
"Ale prosímte, jsi mlady, ja stará, co se ti na nich tak libi, vždyť bys měl koukat na mladé holky, co já... Ja už opravdu dojdu jen do toho hrobu".
Řekl jsem "na to máte ještě čas, opravdu se mi strašně libi, líbí se mi i starší ženy, nechci Vás privadet do rozpaků, opravdu si nedělám srandu a myslím to naprosto vážně, vaše nožky jsou neuvěřitelně krásné".
Opravdu, měla nohy jak 40 letá udržovana žena. V obličeji se mi až tak nelibila, ale ty nohy stály za hřích. Nádherné nehty, nelakované, bez barvy, jen tak na přírodno, ale bez jakychkoliv plísní a vad nebo odřenin otlačenin, prostě hladké nožky.
Dodal jsem "mohu se podivat na vaše chodidla z blízká? Jsou neuvěřitelně hladké, jakobyste zrovna vyšla z pedikúry".
Paní odpověděla "no tak na té jsem už dlouho nebyla, ale snažím se o ně pečovat, to máš pravdu".
Pokračovala "no a jestli se na ně smiš podivat....no tak můžeš no, ale tady jdou teď lidi, to je takové divné, kdyžtak u domu"
Tak jsem jen spokojeně s úsměvem odvětil "dobře, nemůžu se dočkat".
Paní byla potěšená a říká "ješiš tak mladej hezkej kluk a cumi po starých babach".
Po asi 15 minutach jsme konečně došli k jejímu domu, bylo to perfektní místo, všude hodně stromů jedna jediná polní cesta, takže když někdo prošel, ani nemohl vidět na barák maximálně do zahrady.
Ovšem paní mi u branky vzala tašku, že moc děkuje bla bla bla...
Na to jsem řekl, že ji pomůžu až ke dveřím a že ji namasiruji nožky.
Říká "Ale co furt máš s těma nožkama, to se ti opravdu tak libi? To přeci nejde, ja ti moc děkuji"
Řekl jsem "Paní ale slibila jste mi, že se na ně u domu mohu podívat zblízka a já se na to opravdu těšil".
"tak teda pojď achjo, ale musím zamčít, aby mi tu nikdo nechodil a pak zase zpět s tebou k brance"
Tak jsem řekl, že se hrozně omlouvám, ale je to muj nejkrásnější den v životě a prostě takovou příležitost nechci nechat ujít.
Došli jsme ke dveřím odložila tašky, sedla si na lavičku.
Zeptal jsem se zda někoho má doma muže nebo někoho.
Tak mi řekla, že bydli už 7 let sama, manžel ji umřel.
Zpět k té hezké stránce věci.

Klekl jsem si před ní, chytl jsem jí nožku s otázkou, zda teda mohu? Paní jen přikývla.
Držel jsem ji páskované sandálky, takove starší ale stále sexy, pořád jsem opakoval jak jsou nádherné. Měla absolutně perfektní klenbu a prstiky rovné jako nějaká modelka. Hnědé silonkové ponožky, přejížděl jsem konec silonek a prstem sjížděl po vnitřní straně klenby až po prstíky.
Říkala, že je to příjemné. Po chvilce jsem neodolal a nahnul se blíž, abych si přivoněl.
Pani se maličko ucukla "řekl jsi podívat se, tohle už je trošku moc"
Začal jsem se omlouvat, že je to moje rozkoš a že se to nedá vydržet, že ji nádherně voní nožky a že bych je chtěl líbat.
Pani mi řekla "tak to by stačilo mladý muži, ja nemám opravdu nic proti tomu, jsi milý, ale ja bych mohla být tvá babička, opravdu toho necháme"
Paní malinko vyjekla, až jsem se začervenal a trošku obával okolí, když jsem ji nadrzo chytl nožku a vyzul botu.
Cukala se a chtěla mi tu nohu vytrhnout ale já pevně držel a libal ji na prstech. Po cca 5 vteřinách odpor přestal a paní mi řekla, že ji mám udělat tu masáž nožek " řekl jsem, že bude lepší, když mi obě nožky natáhne tady na lavičce.
Pořád jsem se ji omlouval a ona vypadala dost nejistě.
Chvilku byla oprena asi minutu jsem ji masiroval nohy, ale pak řekla, že takhle ji boli záda, tak že půjdeme dovnitř.
Obula se, nadherny pohled jak prstikama krčila a rovnala, aby nasoukala nožku do špičky boty. Strašně mě to vzrusovalo.
Došli jsme dovnitř a paní se natáhla na postel jelikoz tam nebylo moc mista, postel zacinala u stěny a u noh měla skříň, tak jsem ji požádal, že si k ní přisednu.
Svolila mi to, a že nechápe co vlastně dělá... Něco si tam brblala pro sebe ve stylu, že se svému muži omlouvá.
Byla tak trochu nešťastná, ale proč by to svolila, kdyby to nechtěla, podle mě na něco podobného možná čekala, ale spíš od staršího muže.
Prisedl jsem si k ni, jeji nožky jsem si položil přes moje nohy. Měla nádherná chodidla.
Ten pohled na silonkový lem přes prsty, zase jsem si chodidlo zvedl a tentokrat privoněl k celemu chodidlu, nos zaboreny mezi prstíky a nasál jsem nadhernou vůni spojenou s kůží sandálků a silonkovou vůní zároveň s vůní jejich nohou.
Byla to nejúžasnější vůně, kterou jsem kdy zažil, přesně takova ta vůně, ne po vyprání, ani ne až moc smradlavá, ale přesně ten ideální střed všeho. Byla citit tak jemně, že mě neodrazoval pach ani žádný stiplavy začátek ani konec, jen čisté vzrušení.
Druhou nohu měla položenou o moje stehno a v tom ucitila, jak je muj PNS napnuty.
Byl jsem tvrdý celou tu dobu, kdy jsem k ní poklekl. Paní si toho všimla, ale až teď.
Začala se smát, že to snad není možné, jak mě může vzrusovat stará baba.
Že už je na to opravdu stará.
Ja jen řekl, kéž by tohle trvalo navěky.
Ptala se mne na plno otázek ohledně tohoto fetiše. Vůbec si neuvědomila, že by se to někomu mohlo líbit.
Nabidl jsem ji, že bych se rád zastavil kdykoliv by to šlo, že bych ji rád masiroval nožky a nedokazala pochopit proč pořád v silonkach... Chtěla si je několikrát vyslect, ale ja ji vždy řekl, že takhle se mi to libi víc.
Masiroval jsem ji dál, ona u toho zavřela oči a říkala, že je to příjemné.
Pak se protáhla dala si ruce za hlavu a jak se protahla, tak jsem uviděl pod šaty, jak má bílé kalhotky, mlčel jsem a jen tajně pozoroval, párkrát jsem zvedl nožku trošku výš, líbal ji patu a očima švigral pod šaty, byla neoholena, černé chloupky ji vystupovali z kalhotek, hrozně mě to vzrusovalo, nemohl jsem to vydržet, kdybych ho v tu chvíli vzal do ruky tak jsem hned hotový. Masiroval jsem jí asi 20 minut a poté jsem to nevydržel a jen jsem PNS vytáhl z kratasu, stále měla zavřené oči, tak jsem si ho začal pomalicku jemně pohoňkávat...
Pak oči otevřela, stáhla nožky skrčila si je, co to dělám, že to přeci nejde.... Chvilku jsme se tak bavili, vysvětlil jsem ji, že mě hrozně vzrušuje a rád bych si to udělal. Že je to můj nejlepší den v životě...
Strašně mně vzrusoval jeji pohled na muj PNS dívala se na něj dost často... I kdyz mi několikrát řekla, abych už šel a že si ho mám schovat...
Nakonec jsem si všiml, jak měla zkrcene nožky, že vidim na kalhotkach mokrou tečku.
Zeptal jsem se "vzrusilo vás to také, že ano?"
Řekla "ne prosímte, ja už na takové věci nemyslím, a myslim, že uz by to stačilo, jsi pro mne jedna velka neznámá. Muselo ti to stačit"
Byla nadrzena...mluvila najednou jinym tonem jinak než předtím, byla totálně rozpálená.
Řekl jsem "vidim na vaše vlhke kalhotky už delší dobu a strašně bych si to chtěl nad Vámi udělat" povzdechla, že to takhle nejde, že jsem mladý a že by se mi už nelibila, nahá nemá tělo jako mladé holky, že o sebe už dole nepečuje.
Řekl jsem, že sex po ní nechci, že to chápu, že to nejde.
Řekla mi "i sex by šel, ale pro mě to nemá význam, měla jsem naposledy svého muže a teď bych měla mit takového klučinu, jako svého vnuka. To se opravdu nezlob"
Řekl jsem "nezlobim, ale stale bych si to rád udělal"
Řekla mi "s tím ti ale nepomůžu, udělej si to, ale pak už půjdeš achjo, co ja to dělám...no a co mám teda dělat?"
Řekl jsem "klidně ležte, natahnete se jako předtím"
Natahla se...chvilku jsem zase tak jemně pohonival, protoze jsem nechtěl aby to skončilo hned... Mohl jsem být hotov na lusknuti prstu.
Stoupl jsem si nad postel... Řekl ať se trosku prisune ke me...
Pak jsem ji začal hladit po celych nohach, od nártu a začal jsem pomalicku zajizdet výš... Na několik tahů jsem se přiblížil až ke stehnum, kde se trošku začala cukat... Dělal jsem to tak něžně a pomalu, že z toho byla totálně mimo...bylo to vidět na jejím výrazu, ten slastny pohled, neměla to určitě tak dlouho.
Vždy když jsem se přiblížil ke kalhotkam tak mi svoji rukou moji odstrcila... Až na ponekolikate jsem ruku zastavil u kolene a rychle s ni sjel až ke kalhotkam... Byla absolutně mokrá, měla totálně mokré kalhotky, odhrnul jsem ji šaty, ona otevřela oči co se bude dít trošku to vypadalo že nechce a chce zároveň bylo slyšet jen "mmm mmmm" když jsem uviděl prosvitajici chloupky a kundicku skrz promáčené kalhotky, které byly totálně durch....explodoval jsem... Nahodil jsem ji postel, břicho, nejdelší orgasmus a co 1, měl jsem hned 2 po sobě... Ten druhy jsem se presunul k nožkam a ještě ji zkropil nožky. Když mě paní viděla od začátku mého orgasmu, tak si dala mokré kalhotky na stranu a taky si pohonila frndu, myslím, že se udělala semnou...dělala si to tak pěkně takovým stylem jakym bych to u staré paní nečekal... U toho jak vzdychala...no konec.
A to ještě konec nebyl... Po 2 orgasmech, jsem se přesunul zpět k paní, vzal svoji ruku a prstikem jsem ji masiroval kundicku...pořád ji to dělalo stejně dobře, nebylo poznat jestli se už udělala nebo to prožívá stále... Prostě jsem si dalších 5 minut hrál jen s ní a u toho se ještě po 3. Udělal.
Byl jsem totálně vyčerpán jak po maratonu, paní myslím taky, byla zpocena po celém těle...
Znovu jsem se ji zeptal, zda by to někdy nechtěla zopakovat...
Řekla že asi ne, ale třeba se naše cesty zase střetnou.
Vyšla semnou ven, ja ji rekl, že nemusí chodit semnou, že ji klíče hodím přes branku...
Zamkl jsem a hodil jsem je přímo asi metr před nohy paní Smile
Thats it...
Cesta domů a následné cigáro jsem si opravdu vychutnal.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Sousedka
Obrázek uživatele penguin888 penguin888
12.05.2013 | 60
Profesorka anglictiny
Obrázek uživatele penguin888 penguin888
15.04.2013 | 70
Zuzana
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
07.10.2012 | 27
Spolužiačkyne silonky
Obrázek uživatele MiskoSilonko MiskoSilonko
01.09.2015 | 13
Verunčino dobrodružství...
Obrázek uživatele Tester Tester
29.01.2013 | 23
čokoláda 3/3
Obrázek uživatele feetlover90 feetlover90
08.10.2017 | zatím žádný komentář
Posilovna
Obrázek uživatele glanze glanze
17.04.2012 | 13
Všední den s Klárou
Obrázek uživatele capricon capricon
23.12.2014 | 9
V nákupním centru
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
07.07.2012 | 32
Pomocný režisér
Obrázek uživatele PITRS PITRS
15.08.2012 | 16