Jednoho krásného nedávného dne jsem si uvědomil, že už po několikáté vídám zacházet okolo stejné odpolední hodiny jednu dámu do vchodu, která nosí boty na podpatku. Zrovinka tuhle měla kozačky a černé silonky, ze kterých jsem nemohl tak moc spustit oči, že jsem byl jak bez smyslů, ale bohužel dlouho jsem zírat nemohl, jelikož dáma zašla do vchodu. Ten vzrušující pohled mi přišel tak sexy, že jsem se prostě rozhodl jít za ní, jelikož klíč od vchodu v ulici funguje na všechny dveře. Stihl jsem zahlédnout, že schází schody dolů pod přízemí, kde jsou také byty. Chvilku jsem počkal a šel taky dolů. Naštěstí byl u jedněch dveří botník a tam byly právě ty černé kozačky, které si musela před okamžikem vyzout. V neskutečné nervozitě jsem se musel rozhodnout co dál dělat. Abych tam na schodech nestál jak sloup, bleskurychle jsem jednu kozačku vzal a zaběhl za roh do malého prostoru u schodů.

Už teď mi stál na maximum. Začal jsem se dotýkat dolní části kozačky, pořádně ji rozevřel a ponořil do ní nos. Co to udělalo s mým tělem je naprosto nepopsatelné. Celým mým tělem projelo obrovské napetí a při vůni po nohách a silonkách majitelky mi můj tvrdý penis málem zkameněl a praskl natlakováním. Nejprve jsem dovnitř do části chodila strčil ruku, abych to pořádně ohmatal. Bylo to nádherně teplé a nemohl jsem přestat nasávat ty vůně. V tom neskutečném nadržení jsem ale také musel vytáhnout penis, nejdřív jsem s ním několikrát přejel po materiálu kozačky a potom ho zavrtal dovnitř až ke špičce. Byla to taková slast, že jsem se zavřenýma očima a otevřenými ústy měl co dělat, aby mi neuletěla hlava a nepraskl penis, díky kterému ale vše bylo mnohem intenzivnější.
[block:ad=89]

Asi mě v tu chvíli vlastně úplně opustil strach a stres, protože to vzrušení a dotyky byly totálně umocňující a převažující. Následovalo vyprázdnění, tu úžásnou kozačku jsem vymaloval a pak ještě láskyplně políbil. Odložil jsem ji zpátky a slyšel trochu nějaké hlasy z toho bytu, naštěstí šlo poznat, že to nebylo nikterak blízko. Šťastný jsem odešel domů a přemýšlel o majitelce. Doma jsem se ještě se silonkama jednou udělal, představující si, že jsou tý ženský. Druhý den jsem v doznívající eufórii čekal bezpečně na ulici přes hodinu a půl, zda zase tu ženskou nespatřím. Po dlouhém čekání opravdu přišla, respektive vyšla, ale tentokrát měla jiné kozačky. Došla si nakoupit naproti a pak se vrátila. Rozhodl jsem následovat a vstoupit do baráku. Opatrně jsem nahlédl dolů a viděl, že před dveřmi jsou opět ty kozačky, do kterých jsem se vystříkal. Ty, ve kterých teď šla, tam nebyly. Opět jsem je popadl a zalezl na stejné místo. Levou kozačku jsem si natáhl na penis masturboval, dokud jsem opět nevyvrcholil! Když jsem ji šel vrátit, slyšel jsem silně znějící hlas, tak jsem rychle utekl. Ta majitelka vyšla ven a telefonovala. Před domem jsem v povzdálí ještě vyčkal, co bude. A co jsem viděl, mě docela šokovalo. Ta ženská šla v těch kozačkách a mobilem u ucha. Šla směrem na tramvaj, takže jsem se tam mezi lidi taky postavil a jenom zíral a představoval si, jak tam má asi ty svý nožky v těch kozačkách po mém řádění. Trochu začala přeslapovat, mobil típla a tu jednu kozačku začala rozepínat.
[block:ad=90]

Kulil jsem oči, ale cítil jsem se naprosto bezpečně. Ale srdce mi tlouklo jako o život. Povytáhla chodidlo z tý kozačky a já viděl, jak má namočené a nabarvené chodidlo v černých silonkách! Po vteřinu si to nožku zase zandala a nastoupila do tramvaje. Já jsem v tom tranzu už neměl koule na to ji dál pozorovat a běžel jsem domů se ještě jednou slastiplně a pořádně udělat. Ještě teď to v sobě mám dost živé a o tento neskutečný zážitek jsem se musel co nejdříve podělit!

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Ekonomka z práce a můj...
šato
30.09.2018 | 1
Bomba v divadle
šato
17.11.2017 | 2
Zázrak v obchodě
šato
14.02.2017 | 12
Lákavá tchýně
šato
07.11.2016 | 8
Největší vrchol s...
šato
07.10.2016 | 6
Všudypřítomné choutky
šato
20.09.2016 | 4
Venkovské choutky
šato
05.09.2016 | 9
Pracovní choutky
šato
05.08.2016 | 10
Domácí choutky
šato
24.07.2016 | 3
Lest (PP počtvrté)
pavlap
04.12.2015 | 21
A co když je to pravda...
Tester
20.03.2013 | 50
Vesnická oslava
Nlf001
05.07.2016 | 7
Firemní technik
eva.h.74
08.06.2014 | 61
V robote
pirin
10.11.2013 | 33
Elena
Vilém
12.12.2016 | 3
Módní přehlídka
pave
04.02.2012 | 7
Zahradní párty
pave
04.02.2012 | 10